سرپرست جدید شرکت نفت ایرانول منصوب شد

/ / اخبار, روانکار ها

 

با حکم مدیرعامل تاپیکو؛ محمدحسین رزاقی به عنوان سرپرست جدید شرکت نفت ایرانول منصوب شد

در مراسمی با حضور دکتر کاردار معاون امورهلدینگ های شستا و مهندس مخدومی مدیرعامل تاپیکو، مهندس محمد حسین رزاقی به عنوان سرپرست جدید شرکت نفت ایرانول منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول ، دکتر کاردار معاون امورهلدینگ های شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی  در آیین معارفه که ظهر امروز شنبه ۲۱ دیماه در دفتر مرکزی شرکت نفت ایرانول برگزار شد، گفت: خوشبختانه طی سالهای گذشته مسیر خوبی در این شرکت طی شده است و نفت ایرانول در سال گذشته بیش از ۳۲۰ میلیارد تومان سوددهی داشته است.

اما نیاز داریم در سال آتی درراستای افرایش سودآوری در رقابت با سایر شرکت های تولید کننده روانکار برنامه ریزی صورت گیرد که امیدواریم با حضور رزاقی این اقدام به سرعت عملیاتی شود.

مخدومی مدیرعامل تاپیکو نیز در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات مهندس اسحاقی در شرکت نفت ایرانول، گفت: با توجه به انتصاب آقای مهندس محسنی مجد به عنوان مدیرعامل گروه توسعه صنایع بهشهر در هفته گذشته، برنامه ریزی برای انتخاب مدیرعامل جدید نفت ایرانول با همفکری جناب آقای دکتر رضوانی فر مدیرعامل محترم شستا در برنامه قرار گرفت که خوشبختانه آقای رزاقی در این خصوص قبول زحمت کردند.

وی افزود: خوشبختانه شرکت نفت ایرانول در حوزه تولید عملکرد بسیار مناسبی دارد و مجموعه اقدامات در پالایشگاه تهران و آبادان و نیز شرکت روانکاران احیاء سپاهان بسیار خوب است ولی براساس سیاست گذاری شستا در حوزه های ستادی باید عملکردها تقویت شود.

مهندس رزاقی مدیرعامل جدید شرکت نفت ایرانول نیز ضمن تشکر از آقایان کاردار و مخدومی، گفت: خوشبختانه ایرانول دارای نیروی انسانی توانمند است و مهمترین اولویت ما باید راه اندازی و تکمیل پروژه های برنامه ریزی شده در راستای استراتژی ۱۴۰۴ و توسعه فروش باشد .

گفتنی است؛ رزاقی دارای سوابق مدیریتی در هلدینگ نفت و گاز پتروفرهنگ، شرکت ایتراک از زیر مجموعه های ایران‌خودرو، هلدینگ صنایع پتروشیمی خلیج فارس و پتروشیمی پتروالفین فناوران می باشد. وی دانش آموخته رشته مهندسی شیمی دانشگاه شریف در مقطع کارشناسی ارشد و دانشجوی دکتری مهندسی شیمی در دانشگاه امیرکبیر می باشد.